לקבלת סיוע נפשי

סדנאות ותוכניות לארגונים

על רקע מלחמת חרבות ברזל נט”ל מציעה מגוון רחב של הכשרות וסדנאות לארגונים וחברות, הנאלצים להתמודד עם התנהלות בשגרת חירום ומתן מענה ותמיכה לעובדיהם.
כל המפגשים מותאמים לצרכי כל ארגון, ומועברים ע"י מנחים מצוות קהילה וחוסן בנט"ל, מומחים בהכשרה ובהנחיית קבוצות בתחום חוסן, התמודדות עם טראומה ומצבי משבר.

למי זה מיועד

מנהלים ועובדים בחברות מהמגזר העסקי, מנהלי משאבי אנוש, ארגונים ציבוריים וחברתיים.

יתרונות

לעמותת נט"ל מתמחה מעל ל-26 שנה בטיפול בטראומה על רקע מלחמה וטרור, העמותה צברה ידע וניסיון ופיתחה מודלים להתערבות בזמן מלחמה. כל מפגש מותאם אישית לצרכי הלקוח, ניתנים כלים פרקטיים להתמודדות.

איך זה עובד

לאחר הפנייה אלינו ניצור עמכם קשר על מנת להבין את הצרכים של ארגונכם.

המומחיות

עמותת נט"ל מתמחה בעבודה עם ארגונים בפיתוח חוסן ומניעה של השפעות ארוכות טווח של טראומת המלחמה, טראומה משנית של מסייעים ופיתוח חוסן אישי וארגוני.

סדנאות

מטרת ההתערבות היא לנרמל ולצמצם את מצב המצוקה. ההתערבות מאפשרת אוורור ועיבוד, מגבירה את תחושת המסוגלות ומקנה כלים להתמודדות לשיפור התפקוד בחיים ובעבודה בשעת משבר. ההתערבות הינה קבוצתית, מועברת בקבוצות קטנות במפגש פרונטלי או מפגש אונליין, בהתאם לצרכי הארגון. ההתערבות מתבצעת על ידי אנשי הטיפול של נט"ל, ממגוון מתחומי הטיפול השונים: פסיכולוגים, עו"סים, מטפלים באומנות, תנועה וגוף-נפש. כל אנשי הצוות הנם מטפלים מוסמכים, בעלי ניסיון רב שנים בטיפול קצר מועד ממוקד טראומה.
מלחמת חרבות ברזל יצרה מציאות שלא הכרנו קודם גם בהיבטים של חזרת אנשי המילואים לעולם העבודה. אנשים חוזרים לכמה ימים או לכמה שבועות, חלקם משוחררים לאחר אירועי לחימה קשים אבל עדין בכוננות. ארגונים שונים התמודדו באופן שונה עם גיוס אנשי המילואים לתקופה ארוכה וחזרתם של העובדים כרוכה במורכבויות רבות רגשיות, ארגוניות וצוותיות. נט"ל מציעה רצף של כלים וסדנאות למנהלים ולצוות משאבי אנוש להעלאת מודעות לסוגיות ולמיפוי הצרכים ובנית תכנית המענים שהארגון יציג לחוזרים ולמי שנשארו בעורף להחזיק את משימות הארגון. כמו כן מוצעות הכשרות בתחום ליווי של עובדים בחזרה מאירוע טראומטי לעולם העבודה.
הכשרה למנהלים ולמנהלי משאבי אנוש (כהכשרת Train the Trainer) אשר עוסק בניהול המתחים האינהרנטיים בניהול ארגון בשעת חירום ומלחמה: המתח שבין ניהול האנשים לניהול המשימה, קבלת החלטות במציאות משתנה, הגברת מוכנות הארגון לקראת חירום ובתוך החירום המתמשך, מיפוי משימות וצרכים חדשים בארגון, הכנסת שגרות בונות חוסן לתרבות הארגונית ועוד.
מגיבים ראשונים נחשפים בעבודתם מדי יום לכאב וסבל אנושי. על כן העובדים והמתנדבים בארגונים אלו נמצאים בסיכון לפיתוח טראומה משנית ועקיפה. נט"ל מציעה מגוון מענים הכשרתיים והדרכתיים לליווי הארגון, באמצעות בניית יכולות, תכנון של תכניות מניעה והנחייה של סדנאו עיבוד אוורור ודה- בריפינג בכל השלבים- לפני האירוע, מיד לאחריו ולאורך ציר הזמן. כמו כן ההכשרות עוסקות באיתור וזיהוי מוקדם והכשרת הצוותים כשומרי סף עבור חבריהם לצוות במטרה להפנות לטיפול את מי שזקוק לכך.
מפגש אונליין לכלל העובדים במטרה לנרמל תחושות ותגובות, לאפשר מקום לעיבוד ואוורור הרגשות, ולתת כלים להתמודדות וויסות הלחץ והחרדה. המפגשים יכולים להתמקד בתיווך המצב לילדים, או כוובינר למנהלים על ויסות לחץ וחרדה במסגרת העבודה וככלי ניהולי.

לא מצאת מה שחיפשת, צריך סדנה מותאמת אישית? דברו איתנו כאן

סדנאות ותוכניות לארגונים

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם פרטי*

ארגונים שנעזרו בנו בעת המלחמה

דילוג לתוכן